Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii

Oferty zawierające CV ze zdjęciem, list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie 30 dni od daty publikacji ogłoszenia na adres email: praca@iglomen.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Prosimy o umieszczenie w tytule maila nazwy stanowiska oraz regionu jakiego dotyczy oferta. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów firmy do odbiorców sektora HoReCa
  • budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z odbiorcami
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • rozwój sprzedaży poprzez intensyfikowanie współpracy z klientami gastronomicznymi
  • odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży
  • monitorowanie terminowego spływu należności

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w branży HoReCa lub FMCG
  • doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
  • dobrej znajomości lokalnego rynku
  • minimum średniego wykształcenia
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • zorientowania na cele
  • obowiązkowości, zaangażowania i dyspozycyjności
  • umiejętności obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
  • niezbędne narzędzia (samochód służbowy oraz telefon komórkowy)
  • ciekawą pracę w młodym zorientowanym na sukces zespole, w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
Bądź na bieżąco - śledź nasze profile:

Rekrutujemy

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska
oraz w następujących lokalizacjach

Dowiedz się więcej

Zamawiaj i kupuj 7 dni w tygodniu!

  • JUŻ WKRÓTCE! E-HURTOWNIA
  • oferta indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb
  • liczne promocje
  • dostawy 6 dni w tygodniu
  • niskie minimum logistyczne